Yhteystiedot

Legends Cars Finland ry:n hallitus

 

Juha Nisula Puheenjohtaja, yhteydet AKK
Puh. 040 587 8120
juha.nisula@jpt.fi

 

 

Magnus Miemois Sääntöasiat, pisteenlasku
Puh. 050 558 1405
magnus.miemois@gmail.com

 
 
 
 

Mikko Korpela Yhteyshenkilö US Legend Cars ja LCF:n välillä
Puh. 050 363 7210
mikko.korpela@lihajaloste-korpela.fi

 

Ari-Pekka En Rahasto ja jäsenasiat
Puh. 0400 754 091
kumipojat@kolumbus.fi
 
Markku Yliaho Kuljettajien yhdyshenkilö
Puh. 040 5872 401
m_yliaho@hotmail.com
 
Juhani Kari Katsastus
Puh. 0400 646 300
juhani.kari@netikka.fi
 
Aki Pärssinen Markkinointi ja sponsorimyynti
Puh. 0400 440 526
aki.parssinen@walter-tools.com
 
Mikko Okkonen Nettisivut ja tiedotus
Puh. 040 300 4087
mikko.okkonen@imagon.com

 

Pääkatsastaja

Marko Paananen
Puh.  040 013 2776
marko.paananen71@gmail.com
 

 

Tiedottaja & Webmaster

Toni Lönnroos
Puh. 0500 866108
toni.lonnroos@gmail.com

 

 

 

Legends autot ja varaosat

Iceboys Racing Service
Toikansuontie 6, 53500 Lappeenranta
huolto@iceboys.fi
Puh. 0408329300